Berichten uit de begintijd in 2011

Berichten uit de begintijd in 2011

Een stukje geschiedenis

“laat je inspireren en Kom uit de verf” ga voor meer informatie naar: www.komuitdeverf.nl

Er was een blog op een ander platform. Dat begon zo:

In deze Blog wil ik teksten schrijven die wat meer uitleg geven over de gegeven opdrachten en oefeningen tijdens de cursus Kom uit de verf

Lente

Cursisten vormden in eigen stijl samen hun beeld van ‘lente’

De cursus Kom uit de verf is vanstart gegaan september 2010 in ‘galerie “gewoon mooi”. En is voortgezet in de Ambachtstraat toen ik daar mijn atelier introk. Op heel positieve manier ben ik met mijn cursisten verder gegaan met het ontwikkelen van creativiteit. Waarbij ik er de nadruk op leg, dat ieder zijn eigen verbeelding heeft wat tot een eigen handschrift leidt. En dat ik mijn cursisten wil stimuleren zich te uiten, en het voorbeeld nemen aan anderen, kan tot lering dienen van jezelf, Maar mag je nooit of te nimmer blokkeren om iets te schilderen wat je zelf fijn vind om te doen.

Word jezelf in het creatieve proces is mijn motto en drijfveer om deze cursus te geven.

September 2011

De zomer is voorbij

Geplaatst op 8 september 2011 door camphuijsenart

De zomer is voorbij, maar de herfst is niet zonder kleur begonnen.

De cursisten hebben vanavond weer met kleur gewerkt. Luchtballonnen en knikkers komen één voor één te voorschijn op het doek. Ruimte, perspectief en luchtige onderwerpen. Spelend met verf en het verkennen van eigen talenten.

Zie hier het album met indrukken uit deze nieuwe cursus “Kom uit de verf”

byCamphuijsen Art

Het overdragen van enthousiasme om iets te maken en beeldend te vertellen wat je bezig houd.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Call Now ButtonBel Camphuijsen Art